SÕPRUST TÄIS SÕBRAPÄEV!

Puhhi lasteaia sõbranädal oli sõprust ja südameid täis. Seda muidugi ka muul ajal, kuid nüüd veel eriti! Nädala alguses hakkas iga rühm vaikselt sõbrapäevaks rühma ette valmistama ning erinevate tegevuste peale mõtlema. Kui sõbrapäev kätte jõudis, läksid kõige suuremad lapsed külla meie lasteaia pisematele. Mängisime, laulsime ja tantsisime koos – suured lapsed said väiksemaid selles abistada. Jagasime maiustusi ja südameid. Lapsed jagasid isegi väikeseid kaardikesi üksteisele kappidesse. Sõbranädal lõppes sellega, et Tiigrikutsudega käisid mängimas kaks Kivilinna kooli õpilast. Nad õpetasid lastele uusi mänge ning meisterdasid nendega koos ühe vahva käepaela. Käepaela tegemiseks läks vaja ainult lõnga ja kahte sõpra!