OH KOOLIAEG, OH KOOLIAEG…

Suvi on peagi ukse ees ning selleks korraks võib õppeaasta lõppenuks kuulutada. Öökullide ja Elevantside rühm lõpetas õppeaasta vahva putukate peoga. Lasteaia hoov täitus erinevate putukatega. Esindatud olid rohutirtsud, mesilased, lepatriinud, kärbsed, ämblikud, liblikad ja teised vahvad putukad. Iga vanem sai oma lapse esinemisele kaasa elada piknikutekil istudes. Pärast esinemist katsid vanemad ühiselt laua ning veetsime kõik koos ühe mõnusa õhtu.

Tiigrikutsude rühm saatis sel aastal kooli kuus tublit koolilast. Enne koolisaatmispidu andsime koolieelikutele võimaluse meenutada aega kui nad olid veel päris pisid. Korraldasime lastele Lutipäeva – see oli päev, kus lapsed riietasid ennast pisikesteks; võtsid kaasa lutid ning tõid lasteaeda beebipildi. Koos lastega külastasime rühma, kus nende lasteaias teekond alguse sai ning päeva lõpetuseks läksime lastega poodi. Iga laps sai endale kaasa võetud raha eest jäätise valida ning selle eest ise maksta. Rakendasime õpitud rahatarkusi. Rääkisime lastega, millised olid nende eredaimad mälestused lasteaias ning mida nad kooli minnes igatsema jäävad. Meie jääme koolilapsi kindlasti veel pikalt mäletama. Soovime koolilastele palju põnevaid seiklusi kooliteel!

VAHVAT SUVE!